Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Şeffaf Çatı Kubbeleri

Çatı Kubbeleri

Şeffaf Çatı Kubbeleri

Şeffaf Çatı Kubbeleri
Bulunduğu Ortamda Şeffaf ışık sağlayan çatı kubbesi, naturel ışığı en iyi şekilde kullanmak için tasarlanan ultra yüksek kaliteli malzemelerden odak. Hemen yaşamın her alanında alan kişi tercihlerine bakılırsa şekillendirilebilen yapısıyla çok çeşitli boyut ve formda üretim seçeneklerini sunuyoruz.

Konvansiyonel seyahat ile yapılmış kubbelere nazaran daha hafif yapılar ortaya çıkıyor. Kubbelerimiz, dayanıklı ve güçlü olmak ile beraber zelzele, kar, rüzgar şeklinde yüklere karşı alışılagelmiş kubbelere oranla, daha yüksek dayanım gösterirler. Haiz olduğu yüzey alanı göz ön paneli, aynı yüzey alanına sahip parçalara haiz yapılara bakılırsa en çok hacim kaplar. Yığın sahası ya da endüstriyel kullanımda kullanım söz mevzusu olduğunda, yürürken yahut geliştirilebilir olması avantaj sağlar. Montaj süresi kısadır ve özel bağlantı elemanları ile organlar. En ideal akustik yapı biçimine sahiptir ve aynı zamanda enerji dostudur.

Şeffaf kubbe çadırı 
Özellikleri :
1, Şeffaf, 360 ° panoramik görüntü
2, Darbe direnci, kırılmaya karşı savunmasızlık ve süper güvenli koruma
3, Su geçirmez, rüzgar geçirmez, yapı performansı sağlam
4, Güçlü hava koşullarına dayanıklılık, yaşlanma direnci, ultraviyole direnci (uv)
5, Ses yalıtımı etkisi iyi, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yangın geciktiricidir
6, Şablonlu modüler montaj, basit ve kurulumu kolay
7, Düşük karbonlu çevre koruma ve enerji tasarrufu, avirulent tatsızlık
8, Yaygın kullanım, temizlenmesi kolay, küçük yatırım, hızlı geri dönüş.

Şeffaf kubbe çadırı sıcak satış

Lüks şeffaf kubbe evi, geleneksel balon evinden tamamen farklıdır. Outing Polikarbonat, dışarıdan kırılması zor olan kurşun geçirmez bir malzemedir. Ayrıca su geçirmez, yangına dayanıklı, anti-UV, ses yalıtımı, yüksek şeffaflık işlevi vardır, bu da onu diğer tüm kubbe çadırlarından üstün kılar.Şeffaf yıldız manzaralı kubbe evi, düşük maliyetli enerji ve güvenli malzemeler, insanlara en yüksek konforu getirecek, böylece insanlar ve çevre en uyumlu etkileşime sahip olacak. Turistler aileleriyle eğlenebilirler!Sağlıklı ve mutlu olmak istiyorsanız, kendinizi memnun etmeyi öğrenin, rahatlayın, doğaya sarılın!

Şartname Şeffaf PC Dome Çadır Malzeme
Anti-uv kaplama polikarbonat + havacılık alüminyum
Malzeme: Polikarbonat (PC) Panel
Özellikler: UV Dirençli, Su Geçirmez, Yangın Geciktirici (B1)
Bileşenler Havacılık alüminyum ile Üstün Muhafaza
Rüzgar yükü Maks. 100km / s (güçlendirilebilir)
Kar Yükü 75kg / Sqm (büyük dereceli çatı eğimi tasarımı kullanılırsa kar' t kalabilir)
Sıcaklık Endeksi -40Derece ~ ~ -120 Derece
Garanti 10 Yıldan Fazla

CAMİİ KUBBE İMALATLARI
Kompozit cami kubbesi ve minaresi tasarımlarıyla kazandığı başarıyı, yeni ürünleri ve ibadet mekânlarına getirdiği etkileyici çözüm seçenekleriyle sürdüren firma'mız, kaliteye verdiği önceliği ürünlerine başarıyla yansıtıyor.

Türkiye’nin deprem kuşağında olmasından yola çıkarak, “ctp kubbe” ve “ctp minare” projelerini geliştiren Firma'mız, sadece 3-4 ton ağırlığında olan kubbe ve minareleri ile ibadet mekânlarını güvenli bir hale getiriyor. Firmamız, camilerimiz için standartların dışında kubbeler üretmektedir. Bu projelerde kalite, güvenlik, fiyat ve estetik tasarıma önem vererek, alışılmamış olanı başarmayı hedeflemiş ve bunu da bugüne kadar yaptığı çalışmalarda göstermiştir. Ürünlerimiz ısı ve ses yalıtımı özelliğine de sahiptir. Bu nedenle ekstra bir masraf gerektirmeden, uzun yıllar güvenle kullanılır.Polyester Kubbe Fiberglass Kubbe Polyester Kubbe Üretimi Fiberglass Kubbe Üretimi Her hangi bir formda çalışabilme üstünlüğü Isı ve suya karşı maksimum dayanım Tüm renk alternatiflerine uygun ( Sınırsız renk ) Motif işlenebilirlik özelliği ( Isı dayanımlı )Ürünlerimiz kompozit malzemeden meydana gelmiştir. Kompozit, ortam koşullarına dayanıklı, esnek cam elyaf takviyesiyle sertleştirilerek elde edilen üstün nitelikli malzemedir. Çeliğin 1/4 ‘ü ağırlığında olması, yüksek korozyon, hava şartları ve kimyasal maddelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Oldukça esnek yapıya sahip olup, çekme ve eğilme mukavemeti yüksektir. Isı, elektrik ve yalıtım özelliğine sahiptir. Ayrıca U.V ışınlarına karşı dayanıklıdır.


ŞEFFAF ÇATI KUBBELER
Şeffaf ışık geçirgen çatı kubbesi, doğal ışığı en iyi şekilde kullanmak için tasarlanan ultra yüksek kaliteli meteryallerden oluşturulmuştur. Hemen hemen hayatın her alanında müşteri tercihlerine göre şekillendirilebilen yapısıyla çok çeşitli ebat ve formda üretim seçenekleri sunuyoruz.

Firma'mız kompozit fiber kubbe imalatlarının yanında sektörde kazandığı deneyimleri ile diğer malzemelerde de kendini geliştirmiştir. İstediğiniz kubbe ürünü ve fikirlerimizle yeniden yorumlayabiliyoruz. Çok çeşitli alternatifleri olsa da kubbe sektöründe bizimle çalıştığınızda benzersiz uygulamalar sunabileceğimizden emin olabilirsiniz. Şeffaf Kubbelerimiz hemen hemen her boyutta, şekilde veya tasarımda yapılabilir ve herhangi bir yapı'nın yerine sevk edilebilir. Amacımız sadece ihtişamlı bir kubbe oluşturmaktır; Seveceğiniz ve tadını çıkaracağınız bir kubbe ve nesiller boyu sürecek bir çalışma olabilir.En beğenilenler arasında, havalandırmalı eğimli bir kubbe, güzel ve zengin hava alanına sahip olduğu görülüyor; Mağribi tarzı bir kış bahçesine yerleştirilen elmas şeklindeki süslenmiş, özel olarak inşa edilmiş bir kubbe mekanınızın ve binanızın yada Cami Sauna Spa Yada Otelinizin Çatısına Değer Katabilir.

Ne tür malzeme veya boyut seçerseniz seçin, firmamız Polfora Polyester Fiberglass Ürünler sonraki bina projeniz için size özel bir şeffaf kubbe oluşturmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekleyecek. Oluşturduğumuz külliye,Cami,hamam,spa,gibi farklı mekanlarda  kubbe tasarımlarıyla sizin için derlediğimiz ek görsellerden ilham alabilir fikrinize, projenize özgü çalışmayı kendinizce tasarlayabilmek için resim galerisine bakabilirsiniz.

NERELERDE KULLANILABİLİR ?

• Camii ve şadırvan
• Endüstriyel tesisler,
• Çeşitli sıvı depolama tankları çatısı,
• Planetaryum yapıları,
• Spor müsabakalarının gerçekleştiği yapılar,
• Kongre ve seminer merkezl
• Konser ve sergi salonları,
• Evler, yaşamsal alanlar,
• Terminal binaları,
• Seralar, botanik bahçeleri,
• Alışveriş merkezleri,
• Eğitim, öğretime yönelik yapılar 

Konvansiyonel yöntemler ile yapılmış kubbelere göre daha hafif yapılar meydana çıkıyor. Kubbelerimiz, dayanıklı ve güçlü. Deprem, kar, rüzgar gibi yüklere karşı alışılagelmiş yöntemler ile çözülmüş kubbelere oranla, daha yüksek dayanım gösterirler. Hacim kazandırır. Sahip olduğu yüzey alanı göz önüne alındığında, aynı yüzey alanına sahip değişik türden yapılara göre en fazla hacmi kaplıyor. Stok sahası ya da endüstriyel tesislerde kullanımı söz konusu olduğunda, taşınabilir ya da geliştirilebilir olması avantaj sağlıyor. Montaj süresi kısa. Özel bağlantı elemanları ile hızlıca kuruluyor.Kubbenizi sizlere hızlıca teslim edebiliyoruz.