Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Satış Büfeleri

Satış büfeleri

Satış Büfeleri

Hazır Satış Büfeleri

Satış büfeleri prefabrik yapısı ile her dönem en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Okul bahçeleri, plajlar, fuar alanları, kalabalık şehir alanlarında kolaylıkla satış yapılması mümkün olacaktır. Sıklıkla satış yeri değiştirilmesi gerektiğinde prefabrik büfeler özgür şekilde taşınmakta, kolay özellikleri ile eşsiz seçenekler sunmaya devam ediyor. İstenen ölçülere göre imal edilen büfelerle ihtiyacınız olanı karşılamaya özen göstermektedir. Konteyner büfelerin tercih edilme nedenleri ise özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Kolay kurulum imkanı, fiyatlarının uygun olması tercih edilme nedenleri arasındadır. Satış büfesi modelleri ve şekilleri ise talepler doğrultusunda belirlenmekte, müşteriler taleplerine göre modeller alabilmektedir. Portatif yapısı, hafif olması kolay kurulum imkanı sağlarken, taşınabilmesi ek avantajı olarak karşımıza çıkıyor. Uzun süren işlere bağlı kalma sorununu da ortadan kaldıran hazır büfeler bu sebeple de sık tercih ediliyor.  Satış yaparken açılacak pençeler çok taraflı olduğundan gün sonunda pencereler, kapı kapanarak mesai sonlandırılabilir.

Konteyner Büfenin Özellikleri

Pratikliği ile sık tercih edilen konteyner büfeler satış yapmak isteyen kişilere acil çözümler sunuyor. İstenen ölçüler doğrultusunda üretilebilmesi, planlamasının önceden yapılabilmesi, kısa sürede yerinde montaj edilebilmesi kullanıma hazır hale getirmektedir. Ekstra maliyetlerden kurtarması, boya gerektirmemesi tercih nedenleri arasında yer alır. Ek olarak şu özellikleri ile bilinen konteyner büfeler tercih edilmektedir.

●Hızlı montaj özelliği: Acil çözümler sunar. Planlaması önceden yapılan büfelerin kurulması da kolay olur. Mantıklı ve kullanışlı seçimler sunar.

●Beton büfelerden çok daha kullanışlı olup ekstra maliyetler, boya masrafları gibi masraflardan kurtarmaktadır.

●İstenen zaman kapı, pencereler kilitlenerek mesainin sonlandırılması mümkün olmaktadır.

●Çeşitli tasarım seçenekleriyle arananın bulunması mümkün olmaktadır.

İhtiyaca Uygun Çözümler Sunan Konteyner Büfeler

Büfelerin dış cephe tasarımları düşündürüyorsa dış cephe seçenekleri sunan firmaların beğenilere sunulan ürünleri denenebilir. Standart dış cepheler taş desenli, ahşap seçenekleriyle dış cephelere sahip olacak şekilde tercih edilebilir. Modüler yapıları ile ergonomik tasarımı eşsiz seçenekler oluşturan konteyner büfeler ihtiyaçlara uygun çözümler sunmaktadır. Pratik ve portatif yapıları ile satış yerleri fuar alanlarına, etkinlik ve konser alanlarına taşınır. Fazla satış imkanı yapılarak kar etmiş olmak mümkündür. Çok amaçlı kullanım imkanı sağlayan satış büfesi kafeterya, fast food, çay ocağı, pastane, gazete bayisi, çiçekçi, park içinde duraklar gibi çok sayıda çeşitli ihtiyaçlara uygun seçenekler barındırmaktadır. Avantajlı özellikleri ile konteyner büfeler çeşitli satış alanlarında kullanışlılıkla eşlik etmektedir.

Kullanışlı Hazır Büfeler

Güvenilir ve sağlıklı alışverişin yeni durakları olan hazır büfelerde kolaylıkla alışveriş yapmanız mümkün. Hemen hemen her yerde olan büfeler, alacağınız şeyleri kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Yıpranmaz iç ve dış yüzeyi ile günlük temizliği de oldukça kolay olan hazır büfelerin hijyenik ve sağlıklı malzemeden üretiliyor oluşu da tercih sebepleri arasında yer alır. Özel olarak tasarlanan, 270x270, 270x390, 215x270 ölçülerinde üretilen büfe kabinleri satışlarınızı yapmanız için sunulmaktadır.

Cafe Büfe Konteynerleri

İçecek, yiyecek satış noktaları olarak kullanılan konteynerler parklarda, alışveriş merkezlerinde, festival ve etkinlik alanlarında, benzin istasyonlarında eşsiz çözümler sunar. Üretilen büfe kabini kafe konteynerler, su ve elektrik tesisatları çekili, kullanım için hazır şekilde dükkanlar olarak teslim edilmektedir. Maliyetleri ve fiyatları değişkenlik gösterir. Talepler doğrultusunda ürünler istenen yere kurulabilecek ve satışa başlanması mümkün olacaktır. Sırf orijinal, özgün görünümleri ile müşteri çekilmesi de mümkün olacaktır.  Otomatik açılan cam kapıları olan konteynerler ile tek pencereli, tek kapalı ünitelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. En kaliteli, uygun fiyatlı kafe büfe konteyner modelleri sunulmaktadır.